Як правильно користуватися фільтром на електронному майданчику УУБ

Користувачі, яким вперше довелось спробувати свої сили в електронних торгах, дуже часто допускають досить прості помилки. Це відбувається через відсутність досвіду, який в цьому напрямку є максимально важливим. Самі ж помилки можуть стосуватися різних питань, одним з яких є вибір електронного майданчика.

Це один з важливих аспектів, де помилка може коштувати вам занадто багато. Тому, краще відразу перейти в систему ПроЗорро і впевнитися в тому, що обраний вами майданчика має акредитацію. Ви також можете перейти на сайт tender.uub.com.ua і скористатися послугами вже перевіреного сервісу. Зробити це не так важко і вам навіть не доведеться витрачати на це особливих зусиль.

Що потрібно знати про фільтр?!

Мова йде про досить важливий інструмент за допомогою якого можна відразу звузити коло лотів, які є для вас справді цікавими. Говорячи більш простими словами, у вас є реальна можливість відсіяти ті варіанти, які вам не підходять з самого початку.

Тобто, ви можете використовувати такі пункти фільтрації, як:

  • Фінансова складова – якщо вас не цікавлять пропозиції, які виходять за певні економічні рамки, ви просто вказуєте той діапазон, який є для вас цікавим. Відповідно, всі інші лоти автоматично відсіюються;
  • Географічне положення – у випадку, якщо тендер знаходиться на занадто великій відстані і у вас немає змогу якось побороти цей момент, то краще відразу вказувати відповідне територіальне положення;
  • Спосіб процедури – ви можете відразу обрати що це саме буде за процедура, чи то закриті торги, відкриті, обмеженні, запит пропозицій, котирувань й так далі. Це і є всі ті важливі моменти, які вам обов’язково потрібно брати до уваги.

Це лише найбільш відомі та важливі пункти, які ви можете ефективно використовувати.

Варто зазначити, що у вас також є реальна можливість спростити процес пошуку й налаштувати розсилку. Зробивши це, вам навіть не потрібно буде проводити моніторинг та шукати цікаві оголошення. Вони всі будуть автоматично надсилатися вам на мобільний телефон.

Це може бути:

  • e-mail розсилка;
  • Вайбер бот;
  • Телеграм бот.

Не важливо, який саме варіант буде обрано. Тут вже все залежить від того, який спосіб буде більш зручним саме для вас. В будь-якому випадку, процес пошуку цікавих лотів стане набагато простішим та не буде відбирати у вас час. 

tortilla

Похожие записи

Read also x