База даних ProZorro і асоціація біржових майданчиків України дійшли спільної згоди через підняття тарифів

Нещодавно в кабінет міністрів України і антимонопольний комітет надійшли скарги на «ProZorro.Продаж», аргументуючи це тим, що система ProZorro повідомила про підвищення тарифів для роботи в модернізованої електронній торговій системі.

Вже достатній час база даних ProZorro стала невід’ємною частиною державних закупівель України. Взагалі, це як обертаючий між товарами аукціон, у якому представники виборюють право спорядження товару чи послуги замовнику.

Нагадаємо:

Вже 27 квітня 2020 року підприємство «ProZorro.Продаж» оголосило інформацію про підвищення тарифів, а саме про те, що кожен електронний майданчик повинен оплачувати внесок у сумі 30 тисяч гривень.

З серпня 2020 року ціна зросте, а це приблизно 50 тисяч гривень щомісяця.

Звичайно ж, величезна частина операторів електронних майданчиків ProZorro подали заяву про невиправдане зростання тарифів, так як дане державне підприємство виплачує досить великі суми, а саме 30% від доходів.

Надійшла велика кількість документів зі скаргами до міністрів та депутатів України, а також в асоціацію «Біржових і електронних майданчиків».Тому «ProZorro.Продаж» і асоціація «Біржові і електронні майданчики» прийшли до спільного компромісу.

За останньою інформацією планується перегляд термінів і вимога збільшення розмірів мінімального платежу, який повинен оплачуватися щомісяця для продовження роботи в електронній торговій системі.

Більш детальніше можливо дізнатися за посиланням сайту асоціаціі «Біржові та електронні майданчики» aeaep.com.ua.

У зв’язку з цим припиняється процедура затвердження позаштатної угоди до документів договору між ProZorro і асоціацією «Біржових і електронних майданчиків».

Працівники асоціації відзначили, що незабаром обидві позиції візьмуть найкращіумови діяльності та розвитку даної торгової системи і включатимуть в розгляд оптимальні плани, стосовно збільшення мінімального платежу для продовження праці у системі.

Також очікується розгляд збільшення умов до якості і високої ефективності праці операторів електронних майданчиків.

За розрахунками, на травень 20 року, біля 40 диспетчерів електронних майданчиків України трудилися з системою ProZorro.

tortilla

Похожие записи

Read also x