Як купити енергетичні ресурси для юридичної особи

Механізм придбання енергетичних ресурсів за останні кілька років був досить сильно змінений. Причина криється в тому, що на даний момент на території України діють спеціалізовані майданчики, які дозволяють вам придбати або продати енергетичні ресурси не залишаючи свій офіс. Цей метод дуже швидко став вкрай популярним, так як він вніс певні спрощення в систему покупки і продажу такого роду ресурсів, зробивши цей процес куди більш прозорим і логічним. У перспективі є всі передумови для того, щоб ще більше поліпшити цю сферу і зробити цей метод обов'язковим для всіх компаній.

Суть прозорості придбання енергетичних ресурсів

Насправді, питання прозорості купівлі або продажу будь-якого роду продукції у великих кількостях, завжди було дуже гострим. Це стосується перш за все більшості державних організацій, що звикли все робити трохи інакше. Так як чиновники керують не своїми власними грошима, а державними, то у них завжди залишається спокуса пустити деяку суму виділених грошей в свою власну кишеню. Зробити це їм допомагали різні схеми, так що домогтися бажаного результату в результаті не складало особливих труднощів. Тим не менше, влада розуміла, що цей процес терміново потрібно регулювати, адже в іншому випадку, він лише буде постійно приводити до руйнування держави.

Спеціалізовані електронні біржі були створені спеціально для того, щоб зробити процес придбання і продажу різної продукції максимально відкритим і прозорим. Існує навіть спеціальний майданчик під назвою Прозорро, де зібрані всі угоди, і через який державні організації зобов'язані проводити тендери. Що стосується енергетичних ресурсів, то займатися їх продажем і придбанням можна через спеціально створений майданчик www.ueex.com.ua. Дана біржа є найбільшою в нашій країні і тут ви завжди можете знайти найбільших замовників і виконавців.

Як стати учасником торгів

Якщо ви хочете зареєструвати свою компанію для участі, то варто розуміти, що торгувати можуть тільки юридичні особи. При цьому важливо розуміти, що учасниками можуть стати тільки ті компанії, які можуть бути фінансово спроможними. Це дозволяє відразу ж відсіяти компанії-одноденки, які могли б створюватися для все тих же махінацій в сфері купівлі та продажу енергетичної продукції. Отже, ви можете не турбуватися про те, що друга сторона, з якої ви укладаєте договір, буде в змозі виконати умови угоди. Контрольні органи біржі завжди готові прийти на допомогу при виникненні такої необхідності.

Для того, щоб стати учасником, вам просто необхідно пройти нескладну реєстрацію на порталі, вказавши при цьому деяку інформацію про свою компанію, а також надавши певні документи. Якщо все буде зроблено правильно, то всього через кілька днів ви зможете отримати схвалення від спеціально створеного контрольного органу і приступите до торгів. Такий підхід продиктований необхідністю контролювати кожного члена торгів і добиватися максимального рівня продуктивності роботи майданчика. Надавши всі необхідні документи, ви можете гарантовано виконувати умови угод, так що автоматично станете учасником торгів.

Такі біржі також містять певні інструменти, які допоможуть вам ще ефективніше працювати над покупкою і продажем енергетичних ресурсів. Наприклад, тут є спеціальний калькулятор www.ueex.com.ua/eng/auctions/gas-cost-calculator/, через який можна прорахувати вартість придбаного природного газу. З його допомогою процес стане ще більш простим і зрозумілим навіть для того користувача, який вперше зіткнувся з роботою біржі.