Торгівля землею сільськогосподарського призначення


Процес торгівлі землею сільськогосподарського призначення на даний момент є повністю закритим. Якщо ви бажаєте придбати або продати таку ділянку, то зробити це практично неможливо. Насправді є незначний відкритий ринок, проте більша частина земельних ділянок наразі недоступна для продажу. Проте найближчим часом все це може змінитися. Верховна Рада України активно проштовхує новий законопроект, що внесе зміни у цей процес. Таким чином, у кожної людини буде можливість підійти до цього питання більш продуктивно та мати можливість продавати та купувати такого роду землю.

Зробити це можно буде через всеукраїнський портал Прозорро, реєстрація на якому доступна через спеціалізовані майданчики. Прикладом такого майданчика може бути портал sale.ueex.com.ua. Якщо ви пройдете реєстрацію тут, то це дасть вам можливість вийти на всеукраїнський ринок торгівлі земельними ділянками, що досить скоро стане реальністю та запуститься повним об’ємом. На даний момент це все ж таки ще не є можливим, проте дуже скоро у вас буде можливість. Тобто ви зможете цілком продуктивно підійти до питання продажу та купівлі земельних ділянок, адже варто сказати, що ця галузь і справді може вважатися досить непоганим варіантом для розвитку.

Як тільки ринок продажу земельних ділянок стане відкритим, то у кожного громадянина України буде можливість підійти до питання більш ретельно. Таким чином, запуск земельного ринку у повному масштабі дасть можливість українським селянам продати їх земельні наділи за хороші гроші, а бізнесменам це у повному обсязі зможе розв’язати руки. В перспективі це все может стати прекрасною можливістю для кожного серйозного підприємця, який вирішив розвиватися у сфері сільського господарства та фермерства. Якщо раніше цей процес ув просто неможливим, так як придбати землю такого призначення ніхто просто не міг, то тепер на все це можна поглянути зовсім з іншого боку.

Відкриття ринку для торгівлі земельними ресурсами сільськогосподарського призначення це неоднозначне рішення, яке потягне за собою певні наслідки


Наразі є велика кількість противників цієї ідеї, проте варто зазначити, що насправді досить складно якось однозначно сприймати саму цю ідею. В будь-якому разі, якщо у вас є бажання дізнатися, як саме буде проходити процес, то ви можете скористатися даним посиланням https://sale.ueex.com.ua/filter/land-parcel. Проте ніхто не може точно знати, як це все буде проводитися насправді. Це питання є досить складним, так що без спроби реалізувати процес на практиці точно нічого не можна однозначно стверджувати.

Варто лише сказати, що за допомогою спеціалізованого порталу Прозорро, торгівлю земельними ділянками сільськогосподарського призначення можна буде організувати якомога краще. Тут і справді є можливість зробити все максимально чесно та відкрито. Тобто якщо ви справді хочете впевнитися в тому, що процес торгівлі земельними ділянками буде організовано на найвищому рівні, то варто просто перейти на вказаний вище портал і самостійно в цьому переконатися. Наразі просто не існує більш надійного варіанта, який допоможе відстежувати всі фінансові операції у даній сфері та зробить можливим процес продажу земельних ділянок.

На даний момент мораторій все ще залишається актуальним, проте слід мати на увазі, що досить швидко все це може змінитися. Отже якщо ви і справді хочете поступово долучатися до цього процесу, то слід вже зараз починати вести активну діяльність на порталі. Це дасть вам можливість якомога швидше адаптуватися після відкриття ринку землі.